14.10.20

"Кубок мера" 2020-2021

8 жовтня 2020 року відбувся 17 розіграш кубка мера з футболу. Турнір з футболу на приз "Кубка Мера", це завжди свято для спортсменів! Можливість позмагатись та показати свою майстерність, набратися досвіду поспілкуватись з друзями з інших шкіл.Це круто!!! Бо спорт завжди єднає!!! Ну А тортики, призи, грамоти та медалі - це завжди приємно отримувати! Команда середньої вікової групи у складі: Грицана А., Яременко М. - 9-Б кл., Алексенка А., Васюка Д., Васюка О., Надь Д., Голяка А. - 8 кл., Кіріченка І., Лети Т., Герасимчука Н., Гамоти Т. -7 кл. зайняла 2 місце, команда молодшої вікової групи у складі: Кузьменка А., Мяснікова М., Михайлова Я. - 6 кл., Шовкуна Я., Мосенка М. -5 кл., Костенка Н., Гамоти М.,Алексєєва А., Романченка Р. - 4 кл. зайняла 2 місце. Дякуємо всім футболістам нашої гімназії за призові місця та добру гру, бажаємо перемоги в майбутніх змаганнях!!!